Vánoční soutěž

Krásný čas vánoční je tady a s ním i slibovaná soutěž. Nejdříve Vám představím jednotlivé výhry a potom Vám napíšu podmínky soutěže. Skvělou zprávou pro začátek je, že výherci (výherkyně) budou celkem tři :-).

První výhrou pro Vás může být pravé šampaňské Moet & Chandon Impérial Brut (200 ml). Historie Moët & Chandon znamená přes 250 let rodinné tradice. Je to příběh firmy, která si svojí dovedností a vášní pro výrobu vína získala jedinečnou pověst a dnes má prestiž vedoucího výrobce šampaňského na celém světě. Zraje dvakrát déle, než vyžaduje zákon, Brut Impérial třicet měsíců.

Druhým dárkem, který můžete získat, je "Tvůj náramek". Tento mimořádný šperk je vyroben z polodrahokamů (minerálů), které mají vlastnost harmonizovat, léčit a pomáhat. Každý z nich má jiné vlastnosti a každý z nich je výjimečný. Náramek nejen sluší, ale také pomáhá.

Vašim vánočním dárkem tedy může být náramek RŮŽOVÝ SEN, který je tvořený z růženínu a z hematitu.

Růženín má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic, léčí také infekce močové trubice a střevní choroby. Růženín je kámen lásky, krásy, uzdravování a životní energie.

Hematit zase přispívá k soustředění, zlepšuje paměť, ulehčuje boj s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky. Je to zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý, těžký kámen. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí a pomáhá ženám překonat plachost. Zahání úzkost a nespavost.

Náramek je ozdoben kovovým pozlaceným přívěskem - symbolem lotosu a korálky. Lotos je obrazem prvopočátku světa, vzniku života. Je symbolem znovuzrození, krásy, života, štěstí, čistoty a duchovnosti.

Pokud vás tento poklad zaujal, v případě zájmu lze vytvořit náramek "na míru", na základě data narození a Vaši fyzické a psychické situace:

Třetím dárkem, který pro Vás mám, je originální přívěsek, který může být krásným doplňkem na kabelku, klíče, peněženku, kočárek nebo do auta. Je pouze na Vás, jaké místo zvolíte. Tento chlupatý přívěsek v podobě roztomilého králíka z pravé kožešiny je dlouhý 14 cm a hned se do něj zamilujete. Je totiž nádherně jemný a heboučký. Bílé tlapky má lemované zlatou nití a také má zlatou karabinku na upevnění.

A teď k podmínkám soutěže. Jsou celkem čtyři:

❤ PRVNÍ - Označit stránku "Nina Klenovits" na facebooku (dále jako "fb") jako "To se mi líbí".

❤DRUHÁ - veřejné sdílení tohoto příspěvku na své zdi na fb.

❤TŘETÍ - Pozvat 10 svých přátel k označení stránky "Nina Klenovits" na fb jako "To se mi líbí".

❤ČTVRTÁ - napsat do komentáře k tomuto příspěvku na fb prioritu vaší výhry. Příklad: "PŘEJI SI VYHRÁT: 1. náramek, 2. moet, 3. králíčka."

Soutěž trvá od dnešního dne do 20.12.2016. Výherce vyhlásím ve středu 21.12.2016 a po získání adres ihned odesílám výhry poštou (vyjma svátků).

Všem zúčastněným držím palce a přeji hodně štěstí :-). Užijte si krásný prosinec. Pokud ještě náhodou nevíte, čím obdarovat svoje blízké, koukněte na moje originální tipy na dárky v odkazu níže. Pusu, N.