Dárečky k narozeninám

Taky milujete rozbalování dárků? Takové to napětí, když nevíte, co tam uvnitř bude? Rozvazujete stužku, zašustí papír.. Já naprosto. Jsem v tomto jak malé dítě. Spousta lidí se mě před tou mojí velkou oslavou ptalo, co bych si přála.. Pokud náhodou nevíte před jakou oslavou a nečetli jsme ještě článek, klikněte tady:

Abych jim teda trochu pomohla :-), vytvořila jsem dárkový seznam na internetu, prostě takový "wish list", který nebyl ovšem zcela konkrétní. Například: hodinky, přívěsek na Pandoru, lekce angličtiny a podobně. Některá přání se mi splnila a spousta lidí mě překvapilo, za což jsem ráda, jelikož překvapení naprosto miluju. Nadšené jásání a "jeee" se ozývalo tím pádem v průběhu celého večera. Nedostala jsem pouze klasické "hmotné" dárky, ale například spoustu překrásných květin, balónků, paštiku a domácí dorty od babičky a nádherný velký dort od kamarádky. Další kamarádka mi zahrála na kytaru a přítel mi připravil domácí tatarák. 

Hlavně jsem měla neskutečnou radost z lidí co dorazili a z té úžasné atmosféry.. V průběhu večera jsem se defacto nezastavila a mnoho těch "hmotných" dárků ani nerozbalila. Proto, když jsme den poté na místě oslavy vše poklidili a dostali se domů, nastala ta úžasná a svatá chvíle. Nalila jsem si samozřejmě prosecco a začala rozbalovat dárky, radovat se a číst přáníčka. Co vše jsem dostala? Nebudu tu zmiňovat všechny dárky, ale aspoň některé z nich.. 

1. ŠPERKY. To, co každá žena prostě miluje a nikdy nešlápnete vedle.. Asi netřeba slov, je vidět, že jsem byla strašně moc hodná. Dostala jsem například hodinky Michael Kors, náhrdelník Swarovski, klíček od Tiffany & Co., spoustu nových přívěsků na pandorku, náušnice, prstýnek z rodinného dědictví atd.


2. KABELKY. To, bez čeho se žádná žena neobejde. Do mé sbírky kabelek nově patří: kabelka Cocinelle, batůžek Carpisa a crossbody Carpisa.


3. PITÍ A VŠE OKOLO. Jelikož miluju víno, prosecco a šampaňské, kromě Moetu Ice Chandon Imperial a dalších lahví alkoholu, jsem dostala nádherné skleničky s krystaly Swarovski a od Paola Caffé, kde jsem pořádala oslavu, luxusní otvírák na víno. Pokud chcete učinit ženu klidnou a šťastnou, nalijte jí :-).


4. KOSMETIKA. Velikou radost mi udělaly oční stíny od Yves Saint Laurent a karta do Sephory, kterou jsem využila na nákup mého milovaného parfému Miss Dior. Od kamarádky jsem dostala tajný zázrak pro růst řas, který brzy vyzkouším. 


5. ZÁŽITKY. Jako splněné přání jsem dostala pokázku na dvě hodiny jízdy na koni pro začátečníky, na které si zajedu do Cetkovic a moc se na ně těším. Pak jsem byla obdarována nějakou tou relaxací ve formě dvou voucherů do úžasného Maximusu resort a krásný víkendový pobyt v Luhačovicích. Jako třešnička na dortu byla striptérka od mých vtipných přátel :-D .

6. OBLEČENÍ. Ve skříni mám nově šikózní Freddy jeans ( push up technologie ) a spodní prádlo od Victorias secret. Jak ale vypadá, to si nechám pro sebe ;-)

Pohádka, že? Nemůžu slavit narozeniny každý měsíc? To byl vtip :-) Všem posílám mé velké DÍKY a pusu :-* N.